Başkanlığa Şükrü Bodur’un seçildiği TFF 3.Lig ekibi Yeni Orduspor’da hareketlilik başladı. Yeni yönetimin iki toplantı birden yaptığı Mor Beyaz Yeşilli ekipte, takım dün akşam toplandı. Bugün ise ilk antrenman gerçekleştirilecek.

Bir haftalık iznin sona erdiği Yeni Orduspor’da futbolcular, dün akşam Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde toplandı ve kamp süreci başladı. Mor Beyaz Yeşilliler, ilk antrenmanını bugün Teknik Direktör Telat Özden nezaretinde kendi tesislerinde yapacak. Takımdan gidecek ve kalacak oyuncuların ise teknik ekibin raporu doğrultusunda belirlenmesi beklenirken, Teknik Direktör Telat Özden’in bir transfer raporu hazırladığı ve bu raporu yönetime vereceği bildirildi.

İkinci kez toplandılar

Şükrü Bodur başkanlığındaki yönetim kurulu, ilk toplantısını dün genel kurulunda hemen ardından Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde yaparken, dün akşam saat 17.00’da ikinci kez toplanan yönetim önemli kararlar aldı.

Kamp konusunda belirsizlik sürerken, takımın kamp için il dışına gidip gitmeyeceği de bugün netlik kazanacak. Büyük çoğunluğun kampın Ordu’da yapılmasını istediği öğrenildi. Öte yandan gol yollarında sorun yaşayan Yeni Orduspor’da yönetimin, bu bölgeye önemli takviyeler yapıp, bu sorunu da ortadan kaldırması bekleniyor.

Ordu Hayat /Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!