Mart 24, 2023

Yeni Soyunma Odalarında Sona Doğru !

Ordu Amatörü’nün kalbi olması planlanan ancak açıldığı günden bu yana eksiklikleri ile gündem olan Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde, yeni soyunma odalarının inşaatı tüm hızıyla sürüyor.

Ordu’nun Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan Spor Toto Altınordu Tesisleri, iki suni, 1 çim sahanın yanı sıra portatif tribün ile hizmet ediyor. Amatör takımların yanı sıra zaman zaman Altınordu Belediyespor’un ve antrenman için 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün de bir dönem kullandığı tesislerde ise soyunma odalarının eksiklikliği göze çarpıyordu.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, tesislerin tamamlanması için 4 milyon TL’lik bir ödenek geleceğini belirtmişti. Ödeneğin gelmesiyle birlikte çalışmalar başlarken, tüm hızıyla sürüyor. Son olarak Amatör Spor Kulüpleri Başkan Adayı olan Genel Sekreter Metin Kır çalışmaları yakından takip etti.

Altınordu ilçesindeki amatör futbol kulüpleri için Spor Toto Altınordu Spor Kompleksine 14 adet sporcu soyunma odası, 2 adet hakem soyunma odası, 1 eğitim salonu, 35X55 metre kare halı saha yapımı, Fatsa İlçe Ek Futbol Sahasının Sentetik Halısının Yenilenmesi, 2 Sporcu Soyunma Odası ve 2 adet Hakem Soyunma Odası yapımı, Ünye İlçe Gençlik Merkezi Bahçesine Tenis Kortu, Açık Hava Okçuluk Sahası ve çevre düzenlemesi yapılacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!