Ordu 1.Amatör Lig’de Kabadüz Belediyespor ile Fatsa Dolunayspor arasındaki karşılaşma, saha içinde yaşanan olaylar nedeniyle hastahanede bitti.

Ligin 3.hafta maçında karşı karşıya gelen Kabadüz Belediyespor ile Fatsa Dolunayspor arasındaki maçta kavga çıktı. Karşılaşmanın 1-1 devam ettiği söylenirken, bu esnada çıkan kavgada birçok Fatsa Dolunayspor futbolcusunun yara aldığı öğrenildi.

Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde oynanan karşılaşma ile ilgili alınan bilgilere göre Kabadüz Belediyespor futbolcuları, teknik heyeti ve taraftarlarının maçın bitiş düdüğü ile birlikte Fatsa Dolunaysporlu futbolculara saldırdığı öğrenildi.

Kabadüz Belediyespor teknik direktörü ile Fatsa Dolunayspor futbolcusu arasında maç sonunda başlayan kavga iyice büyürken, tekme ve tokatların havada uçuşması ile saha içi bir anda karıştığı belirtildi. Karşılaşmanın hakemi maç biter bitmez soyunma odasına giderken, kavganın ise bir süre sürdüğü öğrenildi.

Kavga eden sporculara çevik kuvvet ekipleri müdahale etti, hakemlerin soyunma odasına gitmesi sağlandı. Kavga sırasında yaralanan Fatsa Dolunayspor futbolcuları hastaneye götürüldü.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!