Mayıs 28, 2023

Yücel İldiz’den 52 Orduspor FK’ya Destek !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün, Çatalcaspor ile oynadığı karşılaşmada Orduspor eski teknik direktörü Yücel İldiz karşılaşmayı tribünden takip etti.

Orduspor’un geçmiş dönemlerde aldığı başarılarda önemli bir yere sahip olan tecrübeli teknik direktör Yücel İldiz, Yücel İldiz ile yeniden bir araya geldi. Orduspor’da Kulüp Başkanı-teknik direktör olarak iyi bir ilişkiye sahip olan iki isim, Ordu Futbolu’nda 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü takımı için buluştu.

Kulüp Başkanlığına Şükrü Bodur’un gelmesinin ardından önemli bir adım atan ve küme düşme potasından uzaklaşmaya çalışan 52 Orduspor Futbol Kulübü, deplasmanda Çatalcaspor ile karşı karşıya gelmişti. Çatalca Ziya Altınoğlu Stadyumu’nda Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetici Dr. Çağatay Öztürk’ün yanında Teknik Direktör Yücel İldiz de yer aldı.

Yücel İldiz 2004-2005 sezonunda 2. Ligde çalıştırdığı Orduspor ile son 17 maçını kazanarak bu alanda bir rekora imza atmış ve takımı 1. Lig’e çıkarmıştı. Aynı zamanda Şükrü Bodur ile Yücel İldiz’in yolu Orduspor Kulübü Eski Başkanı Nedim Türkmen’in iki isim hakkında ‘özel belgede sahtecilik, hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma’ iddiasıyla açtığı davada da kesişmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!