logo

Zafer Öztürk devam ediyor !

Orduspor Teknik Direktörü Zafer Öztürk, Ünye 1957 Spor maçı öncesinde yaptığı açıklamada maç sonrasında kovulacağımı hissediyorum açıklaması yaparak herkesi şaşırtırken, görevine devam ediyor.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor’da ligde oynanan ve 4-1 kaybedilen Ünye 1957 Spor maçı öncesinde Teknik Direktör Zafer Öztürk, basına ilginç açıklamalarda bulunmuştu. Öztürk, birçok kişinin destek olmak yerine eleştirdiğini ve Zafer Öztürk isminin başarısız olmasını istediklerini belirtirken sonuca bakılmaksızın görevine son verileceğini hissettiğini söylemişti.

Maçı 4-1 kaybeden Orduspor’da Teknik Direktör Zafer Öztürk’ün hissettiği ise henüz gerçekleşmedi. Orduspor Kulübü yönetim kurulu teknik direktör konusunda henüz hamle yapmadı.

Zafer Öztürk ne demişti ?

Orduspor’dan şampiyonluk beklenmesi için ekonomik olarak o potansiyelde oyuncu alma gerekir. Biz kampa gittik onun bile dedikodusu yapıldı. Ben Pazar günü maça çıkacağım ama moral motivasyon sıfır. Bir hocanın bunu söylemesi çok acı ancak herşeyle uğraşıyoruz. Akşam araba bağlanıyor. Ünye’ye neyle gideceğiz bilinmiyor. Hoca olarak herşeyi ben üstlendim ancak ben Ünye 1957 Spor maçından sonra sonuç ne olursa olsun kovulacağımı biliyorum. Böyle şeyler hissediyorum.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu