• Nisan 28, 2023
  • No Comment
  • 84

UltAslan Ordu, Pazar Günü Destek Olacağı Takımı Açıkladı !

Galatasaray taraftarlarının meydana getirdiği Bağımsız bir taraftar grubu olan UltAslan’un Ordu oluşumu, Ulubey Belediyespor ile Perşembespor maçında destek olacağı takımı…

 UltAslan Ordu, Pazar Günü Destek Olacağı Takımı Açıkladı !

Galatasaray taraftarlarının meydana getirdiği Bağımsız bir taraftar grubu olan UltAslan’un Ordu oluşumu, Ulubey Belediyespor ile Perşembespor maçında destek olacağı takımı açıkladı.

Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin aksine Ordu’da Galatasaray Kulübü’nden bağımsız bir taraftar oluşumu olarak faaliyetlerini sürdüren UltAslan’un Ordu Taraftar Grubu, Pazar günü Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanacak olan Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında Perşembespor’u desteyeceklerini açıkladı.

Ulubey Belediyespor ile Perşembespor maçı öncesinde sosyal medya hesabından açıklama yapan UltrAslan taraftar grubunun Pazar günü saat 13:00’da Altınordu İlçesi’nde bulunan Galatasaray Store önünde toplanarak maça toplu şekilde gideceği öğrenildi. Aynı zamanda Ordu Perşembe doğumlu olan UltrAslan Ordu Başkanı Fatih Alkan ile birlikte UltAslan Ordu taraftarlarının Perşembespor’a destek vereceği öğrenildi.

Pazar günü saat 15:00’de oynanacak maça UltAslan’un Ordu ile gideceklere atkı dağıtılacağı da açıklanırken bu maçın hemen ardından ise Beşiktaş ile oynanacak maçı televizyondan izlemeye gideceklerini açıkladılar.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir