Mart 24, 2023

2016-2017 sezonunda Güzelorduspor adıyla mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Ordu temsilcisi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün eski futbolcusu Burçin Yüksel, önemli açıklamalarda bulundu.

Bölgesel Amatör Ligi’nin tecrübeli futbolcularından birisi olan ve Güzelorduspor adıyla mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde BAL’da forma giyen ve kupa kaldıran Burçin Yüksel, ligdeki maddi konular hakkında açıklamalarda bulundu. Ordu temsilcisinde 25 maça çıkan Yüksel, yaptığı açıklamada iyi sezon geçirdiğinizde iyi teklifler geldiğini belirtti.

Sezon başında 70-89 bin liraya bir takımla anlaşan futbolcunun şampiyonluk yaşadığı sezonun ardından bir anda 150-200 bin lira seviyelerine çıktığını belirtti. Kariyerinizde şampiyonluk olduğu takdirde Bölgesel Amatör Lig’de yüksek rakamlara kolay transfer yapıldığını belirten Yüksel, kariyerinde 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yanı sıra Zonguldakspor ve Somaspor’da da şampiyonluk yaşamıştı.

2016-2017 sezonunda Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin de büyük desteğini alan o dönemdeki adıyla Güzelorduspor, o dönem harcadığı paralarla dikkat çekmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!