Ordu’nun yetiştirdiği en önemli teknik direktörlerden birisi olan Sinan Bayraktar, bu hafta çalıştırdığı takım Artvin Hopaspor ile Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda 52 Orduspor Futbol Kulübü ile karşılaşacak.

Ordu’yu dışarıda temsil eden başarılı teknik direktör Sinan Bayraktar, bu sezon futbolculuk döneminde sayısız başarılar kazandığı 19 Eylül Stadyumu’na geliyor. 3.Lig 1.Grup’ta lider olan ve şampiyonluk hedefleyen takımı Artvin Hopaspor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü deplasmanına gelerek puan ya da puanlar hedefleyen Sinan Bayraktar, haftayı yine lider kapatmak istiyor.

Futbolculuk döneminde takım kaptanlığı yaptığı Orduspor’da bir dönem teknik direktörlük yapan 55 yaşındaki teknik adam Sinan Bayraktar, geçen sezonun ortalarında anlaştığı Artvin Hopaspor ile yeni sezonda da anlaşma sağlamış ve başarılı bir grafik çizmişti.

Kariyerinde 20’ye yakım takım çalıştıran Sinan Bayraktar, 2015-2016 sezonunda teknik direktörlüğünü yaptığı Orduspor’un başında çıktığı 11 maçta 5 beraberlik, 6 mağlubiyet aldıktan sonra istifa etmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!