- Mart 26, 2024
- No Comment
- 167
1.Amatör Lig’de Çeyrek Final İlk Maç Heyecanı Yaşandı
Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk şansı için sekiz takım takım geride kalırken, bu süreçte ise Çeyrek Final müsabakalarında ilk maçlar geride…
Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk şansı için sekiz takım takım geride kalırken, bu süreçte ise Çeyrek Final müsabakalarında ilk maçlar geride kaldı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de grup maçları ve akabinde Play-Off Grup müsabakaları geride kalırken Play-Off’a sekiz takım kalmıştı. Eskipazarspor, Galataspor, Gülyalı Bozkurtspor, Gülyalı Turnasuyuspor, Kabadüz Belediyespor, Kumruspor, Orduspor ve Yeşilordu Futbol Kulübü takımları son sekize kalan takımlar olmuştu. Ordu 1.Amatör Lig2de Play-Off Çeyrek Final maçları geçtiğimiz hafta sonu oynanırken heyecan ise yeni hafta sonunda aynı gün oynanacak olan dört maçla devam edecek.
Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off Çeyrek Finali’nde oynana dört maçın tamamında takımlar gol atmayı başardı. Dört maçta 13 gol atıldı. Play-Off Çeyrek final ilk maçında dört maç arasında kazanan takımlar Gülyalı Bozkurtspor, Gülyalı Turnasuyuspor ve Galataspor olurken bu süreçte rövanş maçı öncesinde avantajlı duruma düştü. Play-Off Çeyrek Finali’nde ise berabere biten tek karşılaşma Kabadüz Belediyespor ile Orduspor arasındaki müsabaka oldu.
İşte Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Çeyrek Final İlk Maçları
KABADÜZ BELEDİYESPOR 1-1 ORDUSPOR
GÜLYALI BOZKURTSPOR 3-1 KUMRUSPOR
GÜLYALI TURNASUYUSPOR 2-1 ESKİPAZARSPOR
YEŞİLORDU FUTBOL KULÜBÜ 1-3 GALATASPOR
SAMET KARADAĞ