”Hilmi Güler’e ve Ekibine Teşekkür Ederiz”

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Başkan Savaş Şimşek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ile görüşen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, ziyaretin ardından açıklamalarda bulundu. Sezon başında yeni yapılanmanın bu noktalara gelmesinde Hilmi Güler’in emeğinin çok olduğunu belirten Şimşek, kendisine teşekür etti.

Efsane Orduspor’un tekrar ayağa kalkmasında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in büyük emeği olduğuna vurgu yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, “Yaşanan süreç kulübümüz adına mutluluk vericidir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde eski kulüp binamız eski günlerine tekrar dönüyor. Ordu halkı artık efsanenin yeniden ayağa kalkacağından emin. Bu süreçte bizlerin yanında olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki kısa sürede Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübümüz hak ettiği yere gelecektir” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz sezon başında Orduspor ile Yeni Orduspor uzun süre birleştirilmeye çalışılmış ancak başarı sağlanamamıştı. Ardından Soyaspor Gençlik ile anlaşan Orduspor cephesi, takımın adını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü olarak değiştirmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!