- Ağustos 1, 2023
- No Comment
- 92
14 Futbolcu 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Artık Yok
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezon takım kadrosuna ligi tamamlayan futbolculardan 14 isimle yola devam…
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezon takım kadrosuna ligi tamamlayan futbolculardan 14 isimle yola devam etmeyeceğini ve bu isimlere teşekkkür ettiklerini söyledi.
2023-2024 sezonunda mücadele edeceği TFF 3.Lig 1.Grup’ta şampiyonluk hedefleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde neşteri vurdu. Teknik Direktör Yavuz İncedal ile yeniden anlaşmaya varan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde geçen sezon kadroda yer alan ve sözleşmesi devam eden ya da sözleşmesi sona eren futbolcuların yanı sıra takıma kiralık olarak yer alan toplamda 14 futbolcu takımdan gönderildi.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takımdan gönderilen 14 futbolcu hakkında yapılan açıklamada:’2022-2023 futbol sezonunda takımımızın başarısı için mor beyaz renkli formamızı terleten ve bu sezon yollarımızı ayırdığımız Gökhan Erdöl, Anıl Taşdemir, Sefa Küpeli, Sinan Morgil, Özgen Erdem, Samet Cantürk, Erhan Karayer, Taha Ayan, Seydi Değirmenci, Mikail Keskin, Veysel Sönmezsoy, Emir Uzun, Furkan Kütük ve Muhlis İstemi’ye teşekkür eder, bundan sonraki futbol hayatlarında başarılar dileriz.” ifadeleri yer aldı.
Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde 2.Etap kamp programı çerçevesinde yeni sezon kadro planlamasının netleşeceği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ