İskender Can Varlık Seri İstiyor !

Son dönemlerde ringde aldığı başarılı sonuçlarla Ordulu sporseverleri sevince boğan Ordulu profesyonel boks sporcusu İskender Can Varlık, üçüncü maçı için sıkı sıkıya çalışıyor.

Profesyonel boks oyuncusu İskender Can Varlık, hazırlıklarına Antalya kampında devam ediyor. Oynadığı ilk iki profesyonel maçında rakiplerini nakavt ederek iyi bir başlangıç yapan Varlık, kariyerinin üçüncü profesyonel maçı için ringe çıkmaya hazırlanıyor. Türkmenistanlı rakibi Mahmud Begliyev’i ve İranlı rakibi Rezaei Mohammadpasha’yı nakavt eden 27 yaşındaki genç boksör, seriye devam etmek istiyor.

Antalya’da Asat Boks Kulübü’nün kapılarını açtığı İskender Can Varlık, profesyonel boks hayatında seriyi bozmamak için yoğun bir tempo ile çalışırken üçüncü maçını da almak için elinden geleni yapacağına sözünü verdi. Spor52.com’a özel açıklamalarda bulunan İskender Can Varlık: ”Desteklerini esirgemeyen Çamlık Market ailesine Kadir Yüce, Gökhan Gül ve Hakan Gül’e teşekkür ederim” dedi.

Kamp döneminin oldukça verimli geçtiğini belirten İskender Can Varlık: ”Antrenör Batuhan Yeniyol eşliğinde verimli bir kamp dönemi geçiriyorum. Kendime dikkat ediyorum ve Ordulu sporseveleri üçüncü maçımı da kazanarak mutlu etmek istiyorum. Bu dönemde antrenmanlar için bana kapılarını açan Asat Boks Kulübü’ne ve Kemal Kardaş’a da teşekkür etmek ediyorum.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!