”Genç Oyuncularımıza Önem Vereceğiz”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’da Teknik Direktör Aydın Yavuz ve ekibi U-19 antrenmanlarında yer aldı.

Yeni sezon öncesinde yaptığı transferlerle adeta transfer şampiyonu olan Ünye 1957 Spor’da, altyapı çalışmaları da sürüyor. Yeşil-Beyazlı ekipte A takım kadrosunda yer alan genç oyuncularla birlikte U-19 antrenmanları sürerken, A takım teknik heyeti de antrenmana katılarak altyapıya destek oldu.

Ünye 1957 Spor’da sezon başında göreve getirilen teknik direktör Aydın Yavuz’un yanı sıra yardımcı antrenörler Rüştü Çalı,Erol Büyük,Sarper Ağca ile kaleci antrenör Orçun Arslan U-19 antrenmanında yer aldı. Teknik Direktör Aydın Yavuz çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Genç oyuncularımız bizim için çok önemli. Çünkü onlar Ünyespor’un geleceği. Onlara verdiğimiz önemi göstermek ve kendilerini daha yakından tanımak için teknik ekibim ile birlikte saha çalışmaları yapıyoruz. Bu sezon için kurmaya çalıştığımız hedef takım içerisine kaç tane genç oyuncumuzu katabiliriz,hangi isimler olur bunları şu an netleştirmek zor ama isteğim çok çalışarak gençlerin gelecekte bu formayı alıp giymeleridir. Sezon içerisinde gençlerimiz ile birlikte bu tarz çalışmalarımız dönem dönem olacak. Üstte yarışmacı takımımızı hedefe götürmeye çalışırken altyapımızı da unutmayacağız.Orayı da yeşertmeye devam edeceğiz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!