• Şubat 14, 2020
  • No Comment
  • 27

19 Eylül Stadyumu Kardan Temizleniyor !

Geçtiğimiz hafta sonu başlayan kar yağışı tüm yurdu etkisi altına alırken, Cumartesi günü oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü-Artvin Hopaspor…

 19 Eylül Stadyumu Kardan Temizleniyor !

Geçtiğimiz hafta sonu başlayan kar yağışı tüm yurdu etkisi altına alırken, Cumartesi günü oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü-Artvin Hopaspor maçı öncesinde 19 Eylül Stadyumu’nda temizlik başladı.

TFF 3.Lig 1.Grup 23.haftasında 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Artvin Hopaspor arasında oynanacak olan karşılaşma öncesinde Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda ummalı bir çalışma başladı. Ordu Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yanı sıra, 52 Orduspor Kulübü yetkilileri ve stadyum çalışanlarının gözetiminde kar temizleme çalışmaları devam ediyor.

Stadyum zemininde oluşan kar yığınları yavaş yavaş temizlenirken, maç gününe hazır hale gelmesi bekleniyor. Henüz bir erteleneme kararı konuşulmazken, karşılaşmanın oynanacağı Cumartesi günü staydumun tamamının kardan temzilenmesi bekleniyor.

Zeminin büyük bir kısmı kardan temizlenirken, çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. İki ekip arasındaki karşılaşmayı Tekirdağ Bölgesinde Serkan Eryılmaz yönetecek. Eryılmaz’ın yardımcılıklarını ise Önder Çalış ve Berkay Salman yapacak

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir