- Eylül 2, 2023
- No Comment
- 361
1921 Orduspor Tecrübeli Smaçör İle Play-Off Hedefinde
Voleybol Erkekler 2.Lig’de mücadele edecek olan 1921 Orduspor Erkek Voleybol Takımı, tecrübeli smaçör Alper Dikmen’i kadrosuna kattı. Geçen sezon Ordu…
![1921 Orduspor Tecrübeli Smaçör İle Play-Off Hedefinde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Alper-Dikmen.png)
Voleybol Erkekler 2.Lig’de mücadele edecek olan 1921 Orduspor Erkek Voleybol Takımı, tecrübeli smaçör Alper Dikmen’i kadrosuna kattı.
Geçen sezon Ordu Voleybolu’na giriş yapan ve altı ayda aldığı başarılı sonuçlarla birlikte Voleybol Erkekler 2.Lige yükselen 1921 Orduspor’da transferler sürüyor. Yeni sezonda kuracağı kadro ile Play-Off hedefleyen 1921 Orduspor, daha önce Ordu’da da oynayan Alper Dikmen ile anlaştı.
Galatasaray’da başladığı voleybol kariyerinde Bozkurt Belediye, Sivas 4 Eylül Belediye, Rize Fındıklı, Bafra Belediye, Türk Telekom, Palandöken, Van Erciş Belediyespor, Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek Voleybol Takımı gibi kulüplerde forma giyen Alper Dikmen, tecrübesini şimide de 1921 Orduspor’da yansıtacak.
1921 Orduspor’da yeni sezon öncesinde transferlerin devam edeceği ve takımın ilerleyen dönemlerde parkeye ineceği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ