- Ağustos 10, 2023
- No Comment
- 159
2.Etap Çalışmaları Bolu’da Başladı
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takıma verilen izin bitti ve sezonun 2.Etap kamp çalışmaları Bolu’da başladı. 2023-2024 sezonunda…
![2.Etap Çalışmaları Bolu’da Başladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-orduspor-futbol-kulubu-2.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takıma verilen izin bitti ve sezonun 2.Etap kamp çalışmaları Bolu’da başladı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına Ordu’da başlamıştı. Ordu’nun Gülyalı ilçesi’nde yer alan tesislerde 1.Etap çalışmaşarını yapan ve ardından dört günlük izne çıkan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takım yeniden toplandı.
Teknik Direktör Yavuz İncedal ve teknik heyetin belirlediği kamp kadrosu Bolu Abant’ta toplantı. İlk antrenmanını 8 Ağustos Salı akşamı yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, birkaç gün daha antrenman yapacak ve daha sonra hazırlık maçlarına ağırlık verecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Bolu kampında en az 3 ya da 4 hazırlık maçı oynanması bekleniyor.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetimin Bolu’da kampta olan takımlarla hazırlık maçı konusunda görüşmeler yaptığı ve hazırlık maçı programının birkaç gün içinde açıklanacağı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ