• Eylül 7, 2020
  • No Comment
  • 44

”2.Lig’den 3-4 Takımdan Teklif Aldım”

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Süper Lig’in son şampiyonu Medipol Başakşehir’den kiralık olarak kadroya katılan Yusuf Avcılar,…

 ”2.Lig’den 3-4 Takımdan Teklif Aldım”

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Süper Lig’in son şampiyonu Medipol Başakşehir’den kiralık olarak kadroya katılan Yusuf Avcılar, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün takip ettiğini ve o yüzden bu sezon teklif geldiğinde düşünmeden evet dediğini belirtti.

Erzurum’da 2.Etap kamp çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, kiralık olarak kadroya katılan Yusuf Avcılar önemli açıklamalarda bulundu. 1999 doğumlu savunma oyuncusu geçen sezon 68 Aksaray Belediyespor forması ile 2.Lig’in kapısından dönerken, bu sezon Mor-Beyazlı formayla üst lige çıkacaklarına inandığını söyledi.

Bonservisi Medipol Başakşehir’de olan Avcılar:”Geçtiğimiz sezon 68 Aksaray Belediyespor’da küçük bütçelerle büyük işler yaptık. Nasip o sezon orasıydı ve finalde 24 Anagold Erzincanspor’a kaybettik. Olmadı. Sonra benim için bir sayfa kapandı ve 52 Orduspor Futbol Kulübü ile yeni bir sayfa açtım. Aslında 2.Lig’den 3-4 takımdan teklif almıştım. 3-4 sezondur takip ettiğim bir kulüptü 52 Orduspor Futbol Kulübü. Bu camianın büyüklüğünden dolayı buraya geldim.” dedi.

Henüz yolun başında olduğunu ve ileride Süper Lig’de oynamak istediğini belirten genç stoper: ”Ben ilk teklif aldığımda gözüm kapalı geldim. Benim kişisel hedefim üst ligler. Süper Lig ya da en kötü 1.Lig’de oynamak istiyorum. Bu aslında bir hayal ama şu an burası benim için büyük bir basamak olacak. Tek basamakla büyük yerlere gelebileceğimi düşünüyorum.” açıklamasını yaptı.

Bu sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde iyi bir takım olduklarını söyleyen Yusuf Avcılar: ”Takım olarak bu sezon iyi sonuçlar alarak benim kişisel hedefim olan liglere çıkmak istiyoruz. Taraftarlarımızın uzun lig maratonunda bizi desteklemelerini istiyorum. Biz her maça galibiyet için çıkacağız ancak bazen sakatlık etmenleri kötü sonuçlar almamıza sebep olabilir. Ben oyuncu, yönetim, takım ve şehir bakımından bu potansiyelle iyi yerlere gelebileceğimiz düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün antrenman sahası ve kulüp yönetim şekli bakımından 1.Lig’e olması gerektiğini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Related post

52 Orduspor Futbol Kulübü Maç Yapmadan Play-Off’u Garantiledi

52 Orduspor Futbol Kulübü Maç Yapmadan Play-Off’u Garantiledi

TFF 3.Lig’de bu haftayı BAY geçen 52 Orduspor Futbol Kulübü puan alamadığı haftada dördüncü sıraya gerilerken ligin yedinci sırasında yer alan…
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Hazırlıklar Başladı

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Hazırlıklar Başladı

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve bu hafta sonunu maç yapmadan geçirecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takıma verilen izin sona erdi…
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Hafta Sonu Maçı Yok

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Hafta Sonu Maçı Yok

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, ligde bu hafta sonu oynanacak maçlarda grubunun bay geçen takımı olacağından ötürü…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir