2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de sezonu açan Ünye 1957 Spor, sezonun ilk maçında şans verdiği 16 futbolcu ilk kez Ünye 1957 Spor giydi.

Bölgesel Amatör Lig’de sezonun ilk haftasında Atakum Belediyespor ile golsüz berabere kalarak sezonu beraberlikle açan Ünye 1957 Spor, geçen sezonki kadrosundan tamamen değişik bir kadro ile sezonu açtı. Yönetimde yapılan değişiklik takım kadrosuna da sıçrarken, takımın yeni teknik direktörü ile birlikte yeni transferlerden 16 isim ilk maçta şans buldu.

Ünye 1957 Spor’da Kozanspor Futbol Kulübü’nden transfer edilen Ataberk Gürgen ve İbrahim Burak Doğan, Kahta 02 Spor’dan Emrullah Sarıhasanoğlu, Trabzon Doğanspor’dan Murat Mazlum, Kepez Belediyespor’dan Kadir Arlı, Armoni Alanya Kestelspor’dan Mutlu İlengöz, Hacettepespor’dan Ahmet Mert Bayındır, Yeniçağa’dan Mustafa Mert Bulut, Mazıdağı Fosfatspor’dan Mehmet Gülmez, Kullar 1975 Spor’dan Osman Doğru ve Bahçecikspor’dan Ahmet Burak Kömürcü sezonun ilk maçında Teknik Direktör Ramazan Silin tarafından ilk 11’de şans verilen isim oldu.

Ünye 1957 Spor’da ayrıca yeni transferlerden Okan Kahveci, İsmail Bulut, Mehmet Nur Aslan, Onur Hafızoğlu ve Volkan Balcı oyuna sonradan dahil olarak Ünye 1957 Spor kariyerlerine başlangıç yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!