- Eylül 5, 2023
- No Comment
- 308
23 Ağustos’da Açıklamıştık, Akkuş Belediyespor Transferi Duyurdu
Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nde 23 Ağustos’ta yaptığımız ‘Akkuş Belediyespor, 20 Yaşındaki Pasör Çaprazını Getiriyor’ haberi resmiyete kavuştu ve Akkuş…
Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nde 23 Ağustos’ta yaptığımız ‘Akkuş Belediyespor, 20 Yaşındaki Pasör Çaprazını Getiriyor’ haberi resmiyete kavuştu ve Akkuş Belediyespor Can Koç transferini açıkladı.
2023-2024 sezonunda AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda transferler sürüyor. İlk olarak Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden duyurduğumuz yeni transferi Akkuş Belediyespor 5 Eylül’de açıkladı. 2003 doğumlu ve 2.00 cm boyundaki oyuncu Can Koç yeni sezonda Akkuş Belediyespor forması giyecek.
2003 doğumlu olan ve 350cm smaç yükseliği ile dikkat çeken genç pasör çaprazı Can Koç, voleybola İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü altyapısında başlamıştı. Altyapıdan yetiştiği A takımda geçen sezon 1.Lig’de forma giyen 20 yaşındaki Can Koç’un yolu Ordu ekibi Akkuş Belediyespor ile kesişti.
Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, 20 yaşındaki pasör çaprazı Can Koç transferi ile kadroya genç oyuncu dinamizmi getirdi.
SAMET KARADAĞ