- Ağustos 4, 2023
- No Comment
- 91
25 Temmuz’da Duyurmuştuk, Ordu Ekibi Kampa Aldı
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, ilk olarak 25 Temmuz’da Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nde transferini açıkladığımız genç stoper…
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, ilk olarak 25 Temmuz’da Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nde transferini açıkladığımız genç stoper Yunus Emre Köse’yi kampa dahil etti.
Yavuz İncedal gözetiminde yeni sezon hazırlıkları kapsamında 2.Etap’ta Bolu’da çalışacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kamp programı belli oldu. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Yavuz İncedal’ın kamp kadrosunda, Trabzonspor A.Ş.’den kiralık olarak kadroya katılması beklenen 2004 doğumlu stoper Yunus Emre Köse de takımda yer aldı.
Futbola Trabzon Telekomspor’da başladıktan sonra 2016-2017 sezonunun devre arasında Trabzonspor’un altyapısına transfer olan Yunus Emre Köse, Bordo-Mavili ekipte altyapılarda birçok maça çıktı. U14 ile U21 takımına kadar birçok altyapı takımında maçlara çıkan Yunus Emre Köse, yeni sezon öncesinde Trabzonspor’dan profesyonel kontrat beklerken şu ana kadar beklentisi karşılanmadı ve Ordu’ya kiralık geldi.
52 Orduspor Futbol Kulübü’ne kiralık olarak katılan Yunus Emre Köse hakkında son kararın yine 2.Etap Bolu kampında verileceği ve yeni sezon kadrosunda olması halinde rotasyon oyuncusu olacağı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ