Mart 20, 2023

27 Kasım’da Duyurduk, 90 Günde Bitecek !

İlk olarak 27 Kasım tarihli ‘Fatsa’ya Spor Tesisi İhale’ye Açılıyor’ haberimizle duyurduğumuz tesislerle ilgili olarak, 90 gün içinde tesislerin tamamlanacağı açıklandı.

Fatsa’da Amatör takımların kullandığı Fatsa Ek Sahası’nda zemin yenileme, soyunma odası ve hakem odası yapılacağı müjdesi verildi. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç sosyal medyadan yaptığı açıklamada Fatsa Amatör Takımları daha iyi şartların oluşacağını müjdeledi. Fatsa’ya giderek amatör kulüplerin kullandığı Fatsa Ek Saha’da incelemelerde bulunan Mustafa Genç, ihalesi yapılan tesisin 90 gün içinde biteceğini açıkladı.

Spor52.com sitemizde 27 Kasım’da yaptığımız tesis ihalesi ile ilgili haberin ardında Fatsa Amatör takımları bu ihalenin açıklanmasını büyük bir heyecanla beklerken, beklenen resmi açıklama Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’ten geldi. Genç ”Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Fatsa Futbol Sahamızın halısı yenileniyor, kulüplerimizin kullanımı İçin ilave iki soyunma odası ve hakem odası yapılıyor. İhalesi yapılan tesisimiz 90 gün sonra futbolcularımızın hizmetinde olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!