- Temmuz 4, 2023
- No Comment
- 77
29 Haziran’da Açıklamıştık, Resmi İmza Atıldı
Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden 29 Haziran tarihinde yaptığımız ‘Fatsa Belediyespor Forvet Arıyor’ haberi içerisinde yer verdiğimiz Fatsa Belediyespor-Muhammed Öztürk…
Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden 29 Haziran tarihinde yaptığımız ‘Fatsa Belediyespor Forvet Arıyor’ haberi içerisinde yer verdiğimiz Fatsa Belediyespor-Muhammed Öztürk transferi resmiyet kazandı.
2023-2024 sezonu transfer çalışmaları kapsamında dış transfere hız veren Fatsa Belediyespor, anlaştığı isimleri Ordu’ya getirmeye devam ediyor. Fatsa Belediyespor’un görüştüğü isimler arasında olan ve ilk olarak 29 Haziran tarihinde duyurduğumuz Muhammed Öztürk, Fatsa Belediyespor’a imza attı.
Beşiktaş altyapısında oynayan ve burada profesyonel olan 1998 doğumlu Muhammed Öztürk, g eçen sezon Karbel Karaköprü Belediyespor forması giyen Muhammed Öztürk 31 maçta 6 gol atarken, bir önceki sezon ise 8 gol atmıştı. Çarşamba doğumlu oyuncu, bir dönem Atakum Belediyespor altyapısında da forma giymişti.
Yeni sezonda Fatsa Belediyespor’un gol yollarındaki en etkili isim olacak 9 numara Muhammed Öztürk, Kulüp Başkanı Adem Bekar ve yönetim ile bir araya gelerek resmi sözleşmeye imza attı.
SAMET KARADAĞ