• Ocak 31, 2020
  • No Comment
  • 66

3 Büyüklerden Orduspor 1967 F.İ.S.K.’e Destek!

Galatasaray’ın taraftar grubu UltrAslan Ordu, Beşiktaş’ın grubu Çarşı Ordu ve Genç Fenerbahçeliler Ordu taraftar grupları, müsabakalarında Ordu 1.Amatör Küme B…

 3 Büyüklerden Orduspor 1967 F.İ.S.K.’e Destek!

Galatasaray’ın taraftar grubu UltrAslan Ordu, Beşiktaş’ın grubu Çarşı Ordu ve Genç Fenerbahçeliler Ordu taraftar grupları, müsabakalarında Ordu 1.Amatör Küme B Grubu ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nü destekleyeceklerini belirttiler.

Ordu 1.Amatör Küme B Grubu’nda yoluna doludizgin devam eden Orduspor, arkasına 3 büyük takımın taraftar desteğini de aldı.

Forza Fidangör Taraftar Grubu’ndan yapılan açıklamada ise şunlara yer verildi; “Forza Fidangör grubumuz ve taraftar derneğimiz dahilinde şehrimizde bulunan ultrAslan Ordu, Çarşı Ordu, GFB Ordu gruplarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, bu şehrin tek gerçeğinin, tek takımının, tek markasının Orduspor olduğunu ve grup desteklerini hem sosyal sorumluluk projelerinde hem de tribünde bizlere gösterip yanımızda olacaklarını belirtmişlerdir. Bu özverili davranışlarından dolayı tüm taraftar gruplarına teşekkür ederiz.”

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir