Mart 28, 2023

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig 11.haftasında Mesudiyespor ile Esnafspor karşı karşıya geldiği maçta, ev sahibi ekipte 5 futbolcu kırmızı kart görünce maç 90 dakika tamamlanmadan sona erdi.

2021-2022 sezonunda Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig A Grubu’nda Mesudiyespor ile Esnafspor sezonun ikinci yarısında karşı karşıya geldi. İlk yarıda Altınordu İlçesi’nde oynanan maçta Mesudiyespor 8-0 gibi net bir galibiyetle rakibini yenerken, rövanş maçı ise gerginlik ve kırmızı kartlar sonrasında tamamlanadı.

Esnafspor’un 2-1 üstünlüğü ile devam edin karşılaşmanın son çeyrek diliminde tribünlerde çıkan ufak tartışlamalar küfüre dönerken, ilk olarak tribün karıştı. Mesudiyespor futbolcuları saha içindeki maçı bırakıp ailelerin de olduğu tribünde olaya karışınca polisler büyüyen olayı yatıştırmak istedi. Karşılaşmanın hakemi yaşananları uzaktan izlerken, Mesudiyespor’dan 5 futbolcuyu ihraç edince maçı da 90 dakika bitmeden noktaladı.

Ordu Futbol İl Disiplin Kurulu’nun olayları inceleyip savunmaları aldıktan sonra Mesudiyespor-Esnafspor maçıyla alakalı olarak ağır kararlar vereceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!