- Ekim 17, 2022
- No Comment
- 91
52 Çamlıkspor, Set Vermeden Kazandı ! 0-3
Voleybol Kadınlar 2.Lig ekiplerinden 52 Çamlıkspor, ligin ikinci haftasında deplasmanda konuk olduğu Tokat Gençlik Spor’u set vermeden yenmeyi başardı. 0-3…
Voleybol Kadınlar 2.Lig ekiplerinden 52 Çamlıkspor, ligin ikinci haftasında deplasmanda konuk olduğu Tokat Gençlik Spor’u set vermeden yenmeyi başardı. 0-3
Geçtiğimiz sezon sürpriz bir şekilde liglere katılmayan 52 Çamlıkspor, 2022-2023 sezonunda ise Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde yer aldı. Ligin ilk haftasında Ordu Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Ünye Gücü FK’ye kaybeden 52 Çamlıkspor, ikinci haftada Tokat’ta parkeye çıktı.
Tokat Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada maç boyunca rakibine üstün bir oyun ortaya koyan 52 Çamlıkspor, ilk seti 18-25 kazandı. Ozan Aktaş’ın öğrencileri karşılaşmanın ikinci setini 21-25 kazanırken, üçüncü sette de daha rahat bir oyun ortaya koydu ve 14-25’lik skorla karşılamayı 3-0 kazandı.
52 Çamlıkspor, ligin üçüncü haftasında ise Trabzon ekibi Bordo Mavi ile karşılaşacak.
SAMET KARADAĞ