- Ağustos 17, 2023
- No Comment
- 272
52 Numaralı Orta Saha, 3 Yıl Sonra Futbola Döndü
Kariyerinde forma giydiği takımlarda 52 forma numarasını sırtına geçiren Barış Örücü, ara verdiği futbola geri dönme kararı aldı ve 2.Lig…
![52 Numaralı Orta Saha, 3 Yıl Sonra Futbola Döndü](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/baris-orucu.jpg)
Kariyerinde forma giydiği takımlarda 52 forma numarasını sırtına geçiren Barış Örücü, ara verdiği futbola geri dönme kararı aldı ve 2.Lig ekibi Nazilli Belediyespor’a transfer oldu.
Almanya doğumlu olan ve Leverkusen ile Duisburg altyapısında oynadıktan sonra Türk Futbolu ile tanışan Barış Örücü, 2011-2012 yılında Bursaspor’a transfer olmuştu. Bursaspor kariyerinin ardından Denizlispor, Tümosan Konyaspor, Corendon Alanyaspor, Denizlispor, İstanbulspor ve Sakaryaspor formaları giyen Barış Örücü, futbola ara vermişti.
Futbol kariyerinde son olarak 20 Temmuz 2020 tarihinde sahaya çıkan Barış Örücü, 2019-2020 sezonunda sadece dört maça çıktıktan sonra futbola ara vermişti. Forma giydiği takımlarda 52 forma numarayı giyen ve aslen Ordulu olan Barış Örücü, yeni sezonda futbola döndü.
2.Lig ekibi Nazilli Belediyespor forması giyecek olan Barış Örücü, fazla kiloları ile dikkat çekerken yeni sezon öncesinde kamp çalışmalarında takım temposuna alışmaya çalışacak. Örücü, Süper Lig’de, 1.Lig’de ve 2.Lig’de 157 maça çıkmıştı.
SAMET KARADAĞ