52 Orduspor FK’da Bodur Daha İyisini İstiyor !

Tarihinde 5 kez isim değişikliği yapan ve 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak yoluna devam eden Ordu temsilcisinde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetim, takımdan daha iyi peformans bekliyor.

O zamanki adıyla Yeni Orduspor Kulüp Başkanlığı’na aday olması beklenen Ordulu İşadamı Şükrü Bodur’un Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden destek alamayınca “Başkan olmamın imkanı ortadan kalkmıştır” açıklaması yapmış ancak ardından yapılan kongreye adaylığını koyup başkan olmuştu. Takımın adını 52 Orduspor Futbol Kulübü yaparak umutları artıran hamleler yapan Şükrü Bodur, takımdan daha iyi performans bekliyor.

Teknik Direktörlüğe Ergin Döner’i getiren ve ilk maçlarda sonuç olarak beklenenleri alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, sahasında oynadığı son 2 karşılaşmada ise 5 puan kaybetti. Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, takımı adeta yoktan varederek yapılan transferlerle Play-Off’a gözünün diktiğini çevresindekilere söylerken, takım henüz küme düşme potasından çıkamadı.

Uzun yıllar Orduspor’da Kulüp Başkanlığı yapan Şükrü Bodur, 52 Orduspor Futbol Kulübü başkanı olduktan sonra takımının 19 Eylül Stadyumu’nda oynadığı karşılaşmada özellikle VIP tribünlerini doldurmayı başardı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!