TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kulüp Doktoru Fatih Bostancı yaptığı açıklamada Kulüp çalışanları, teknik heyet, futbolcular ve yöneticilere yapılan Covid-19 testlerinin temiz çıktığını açıkladı.

Gülyalı Tesisleri’nde hazırlıklarına başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Covid-19 testlerinin sonuçları belli oldu. Dr.Fatih Bostancı tarafından yapılan testlerin sonuçlarını yine Bostancı basınla paylaştı. Kulüp Doktoru, yapılan testlerin temiz olduğunu belirtti.

Kulüpten yapılan açıklamada Dr.Fatih Bostancı’nın açıklamalarına yer verilirken: ”Kulübümüz sağlık kurulu olarak, TFF’nin yayınlamış olduğu Futbola Dönüş Öneri Protokolü içerine uygun çalışmalarımıza başlayarak, kulübümüzün çalışanları, teknik heyeti, futbolcularımız ve yöneticilerine Ordu Medical Park Hastanesinde sağlık kontrolleri yapılmıştır. Sağlık kontrolleri sonucunda, tüm çalışanlarımız, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve yöneticilerimiz Covid-19 hastalığının teşhisine yönelik tetkik sonuçları temiz olarak raporlanmıştır. 11 Mayıs tarihinde kulübümüzde Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünün önerileri doğrultusunda Covid-19 hastalığının bulaşıcılığını önlemek amacıyla koruyu önlemler eksiksiz alınmış, gerekli düzenlemeler yapılmış ve kişisel eğitimler verilmiştir. 11 Mayıs tarihinden itibaren sağlık kontrolleri tamamlanan futbolcularımız ve teknik heyetimiz, 52 Orduspor FK tesislerinde yerleşerek çalışmalara başlamıştır. Bugüne kadar başarılı bir şekilde sürdürdüğümüz çalışmalarımıza bundan sonrada ”Sağlık Her şeyden Önemlidir” ilkesiyle devam edeceğimizi bildiririz.” ifadeleri kullanıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!