- Mart 18, 2024
- No Comment
- 150
52 Orduspor Futbol Kulübü 12 Saniyede Gol Attı
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Edirnespor maçının 14.dakikasında Ersin Aydın müthiş bir şut kurtarırken bu kurtarışın üzerinden…
![52 Orduspor Futbol Kulübü 12 Saniyede Gol Attı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Mustafa-Yilmaz-52-Orduspor-Futbol-Kulubu.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Edirnespor maçının 14.dakikasında Ersin Aydın müthiş bir şut kurtarırken bu kurtarışın üzerinden geçen 12 saniyede hızlıca rakip sahaya giren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Mustafa Yılmaz ile müthiş bir kontra atak golü attı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Edirnespor arasında oynanan karşılaşmada futbol sahalarında nadir görülen bir gol gerçekleşti. Konuk ekip Edirnespor ilk dakikalarda 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde gol ararken, sağ kanattan gelişen atakta ceza sahası içinde boş kalan Tayfun Kırca’nın şutunu Ersin Aydın kurtardı. 52 Orduspor Futbol Kulübü kalecisi Ersin Aydın’ın reaksiyonuna ise 52 Orduspor Futbol Kulübü müthiş bir geri dönüş sağlarken 12 saniye sonra rakip kalede gol attı.
Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan maçın 13.dakikası 50.saniyesinde Ersin Aydın’ın kurtardığı top sonrasında üç pasla ceza sahası içine giren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Mustafa Yılmaz, tek vuruş sonrasında 14 dakikanın 2.saniyesinde Edirnespor filelerini havalandırdı. 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne devre arasında transfer olan ve Edirnespor maçında ilk kez gol sevinci yaşayan Mustafa Yılmaz attığı bir golün yanı sıra bir de asist yaparken maçın yıldızı oldu.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde müthiş geçiş oyunu sonrasında 14.dakikada atılan golün ardından Edirnespor beraberliği yakalarken 88.dakikada ise Nevzat Bilen’in golü takıma galibiyeti getirmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde bu galibiyet aynı zamanda teknik direktör Bayram Toysal’ın ilk galibiyeti olmuştu.
SAMET KARADAĞ