- Ağustos 22, 2023
- No Comment
- 257
52 Orduspor Futbol Kulübü, Altınordu’dan Sol Bek Aldı
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, bonservisi 2.Lig ekibi Altınordu’da olan 20 yaşındaki Enes Yetim ile resmi sözleşme imzaladı.…
![52 Orduspor Futbol Kulübü, Altınordu’dan Sol Bek Aldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/IMG_3631.jpeg)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, bonservisi 2.Lig ekibi Altınordu’da olan 20 yaşındaki Enes Yetim ile resmi sözleşme imzaladı.
Yeni sezon hazırlık sürecinin ikinci etap çalışmalarını Bolu Abant’ta yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, teknik direktör Yavuz İncedal’ın transfer istediği devam ederken kadroya son olarak sol bek Enes Yetim katıldı. 2003 doğumlu Yetim ile resmi sözleşme imza atıldığı açıklandı.
Damlaspor’da futbol hayatına başlayan ve 2017 yılında Altınordu’ya katılan Enes Yetim, İzmir ekibi ile profesyonel sözleşmeye imza atmıştı. Altınordu forması ile altyaş kategorilerinde birçok maça çıkan Yetim, A Takım seviyesinde ise hiç maça çıkmıştı.
2003 doğumlu gelecek vadeden Enes Yetim, geçen sezon kiralandığı 3.Lig ekibi Darıca Gençlerbirliği’nde ise birisi lig diğeri de kupa olmak üzere iki maçta şans bulabilmişti.
SAMET KARADAĞ