- Ağustos 19, 2023
- No Comment
- 258
52 Orduspor Futbol Kulübü, Ankaraspor’a da Kaybetti
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Bolu kampının üçüncü hazırlık maçında 2.Lig ekibi Ankaraspor’a tek golle yenildi ve üçte…
![52 Orduspor Futbol Kulübü, Ankaraspor’a da Kaybetti](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Nazmi-Candogan.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Bolu kampının üçüncü hazırlık maçında 2.Lig ekibi Ankaraspor’a tek golle yenildi ve üçte sıfır yaptı.
2023-2024 sezonunda hazırlıklarına Orduda başlayan ve akabinde Bolu’ya giden 52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda Bolu’da hazırlık maçları ile sezona hazırlandı. Bolu Abant’ta kamp yapan takımlarla hazırlık maçları yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, kampın üçüncü hazırlık maçında Ankaraspor ile karşı karşıya geldi.
Yavuz İncedal’ın öğrencileri kampın üç ve son hazırlık maçında TFF 2.Lig’de mücadele eden Ankaraspor’a rakip oldu. Anıl Atağ, Kaan Baysal ve Olcay Şahan gibi futbolcuları transfer eden Ankaraspor, 52 Orduspor Futbol Kulübü karşısında hazırlık maçında 1-0 kazanmayı başardı.
Bolu kampında ilk olarak Silifke Belediyespor ile karşılaşan ve 1-0 kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, ikinci hazırlık maçında ise Batman Petrolspor’a 3-2 kaybetmişti. Ordu ekibi, Bolu kampında üçüncü hazırlık maçında da Ankaraspor’a mağlup olunca kampta tüm hazırlık maçlarını kaybetmişt oldu. 52 Orduspor Futbol Kulübü, lig maçları öncesinde Ordu’da bir hazırlık maçı daha oynayacak.
SAMET KARADAĞ