- Eylül 28, 2023
- No Comment
- 194
52 Orduspor Futbol Kulübü-Ayvalıkgücü Belediyespor Maçını Kim Yönetecek?
TFF 3.Lig 1.Grup’ta dördüncü haftada oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Ayvalıkgücü Belediyespor arasındaki karşılaşmanın hakemleri açıklandı. 2023-2024 sezonunda…
![52 Orduspor Futbol Kulübü-Ayvalıkgücü Belediyespor Maçını Kim Yönetecek?](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Hakem-1.jpeg)
TFF 3.Lig 1.Grup’ta dördüncü haftada oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Ayvalıkgücü Belediyespor arasındaki karşılaşmanın hakemleri açıklandı.
2023-2024 sezonunda Pazar günü Ordu’da kritik maçlardan bir tanesi oynanacak. Ligde ilk üç haftada aynı puanlara sahip olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Ayvalıkgücü Belediyespor, Yeni Ordu Stadyumu’nda karşılaşmayı yönetecek hakemler belli oldu. Karşılaşmayı Bursa Bölgesi’nden Muammer Sarıdağ yönetecek.
Yeni sezonda şu ana kadar 3.Lig’de Balıkesirspor ile Çatalcaspor arasında oynanan ve 1-1 biten maçta orta hakem olarak görev alan Muammer Sarıdağ, ayrıca GMG Kastamonuspor-Anagold 24Erzincanspor ve Weecoins Kırklarelispor-Vanspor Futbol Kulübü arasında oynanan 2.Lig maçında dördüncü hakem olarak görev almıştı.
52 Orduspor Futbol Kulübü ile Ayvalıkgücü Belediyespor arasında oynanacak olan karşılaşmayı yönetecek olan Muammer Sarıdağ’ın yardımcıları ise Semih Kocaman, Mücahit Şentürk ve İsmet Yılmaz oldu.
SAMET KARADAĞ