- Mayıs 22, 2024
- No Comment
- 1391
52 Orduspor Futbol Kulübü – Çimentaş Elazığspor Maçı Biletleri Satışa Çıktı
52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak olan final maçı biletleri kişi başı en fazla iki bilet limiti…
![52 Orduspor Futbol Kulübü – Çimentaş Elazığspor Maçı Biletleri Satışa Çıktı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/05/IMG_3386.jpeg)
52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak olan final maçı biletleri kişi başı en fazla iki bilet limiti olmak şartıyla passo.com.tr web adresinden Passo uygulaması üzerinden satışa çıktı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off Finali’nde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki maçın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta oynanacak. Kritik maç öncesinde ise bilet satışı başladı.
Passolig şartı yok olmayan biletler biletler passo.com.tr web adresinden ve Passo uygulaması üzerinden satışa çıktı. Taraftarlar Passo üzerinden en fazla iki adet bilet alabilecek. Maç biletleri ayıca 23 Mayıs Perşembe gününden itibaren maç günü de dahil olmak üzere stadyum bilet gişelerinden saat 10.00 ile 18.00 arası satılacak.
52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor maçı bilet fiyatları kale arkası 100, maraton 200 Tl olarak açıklandı. 52 Orduspor Futbol Kulübü taraftarlar için Doğu Tribünü (Maraton) ve Kuzey Kale Arkası (UltraAslan Bölümü) verildi.
SAMET KARADAĞ