Ordu Futbolu’nda son günlerde yaşanan ‘Resim Hesap Kaosunda’ 52 Orduspor Futbol Kulübü cephesinden açıklama gelirken, kulüp ve adı geçen yöneticiye iftira atıldığı belirtildi.

Orduspor’un resim hesaplarını kullanan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, geçtiğimiz günlerde sert bir açıklama yapmıştı. Bölgesel Amatör Ligi’nin yeni ekibi ”Orduspor Kulübü’ne ait olan Instagram hesabı, Altaş TV’nin müdürü Doğan Deniz’in sahibi olduğu ajans çalışan Mustafa Özdoğru tarafından şikayet edilerek kapatıldı. Söz konusu olayla ilgili avukatlarımız hukuki süreci an itibariyle başlatarak gereğini yapacaktır. Şahsın, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün hesabını kullanarak Orduspor hesaplarını şikayet ettiği ayrıca Twitter ve Facebook hesaplarımızın kapatılması içinde şikayet ettiğini, söz konusu Twitter ve Facebook hesaplarımız kapanırsa sorumluların kim olduğunu kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz” ifadeleri ile konuyu kamuoyuna açıklamıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nden de konu ile ilgili cevap ise gecikmedi. Kulüp tarafından yapılan açıklamada: ”Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü tarafından kulüp yöneticimizin hedef alınarak yapılan açıklamasını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Bu konuda ilk ve son kez açıklama yapma gereği zorunlu hale gelmiştir. Yaşanan durum hakkında hukuk yolu açıktır.Kulübümüz ve yöneticimiz ve adı geçen şahıslarla hiçbir ilgisi olmayan yaşanan bu durum hakkında kulübümüz ve yöneticimizin haklarını hukuk önünde arama hakkımızın saklı olduğunu ve atılan ispatı olmayan bu iftiranın takipçisi olacağımızı bildiririz.Kamuoyuna arz olunur.” cevabı verildi.

Samet Karadağ

2 thoughts on “52 Orduspor Futbol Kulübü de Yargıya Gidiyor !

  1. Ne yaparsaniz yapin ordu spor gercegini bitiremezsiniz.sanli tarihiyle ordukunun goz bebegi yeni adiyla ordu spor 1967 elbet birgun o esmi sanli gunlerine donecektir.halkin sevdigini sectigini kimse gonullerden silemez.hemde amator 3 lig bile duşse.

  2. Ne yaparsaniz yapin ordu spor gercegini bitiremezsiniz.sanli tarihiyle ordulunun goz bebegi yeni adiyla ordu spor 1967 elbet birgun o esmi sanli gunlerine donecektir.halkin sevdigini sectigini kimse gonullerden silemez.hemde amator 3 lig bile duşse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!