- Mart 22, 2024
- No Comment
- 103
52 Orduspor Futbol Kulübü Deplasmanda Bir Kayıp Daha İstemiyor
TFF 3.Lig’de 1.Grup’ta son iki deplasman maçlarında aldığı mağlubiyetler ile ligdeki hedefini değiştirmek zorunda kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü, 23…
![52 Orduspor Futbol Kulübü Deplasmanda Bir Kayıp Daha İstemiyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/02/52-Orduspor-Futbol-Kulubu-3.jpg)
TFF 3.Lig’de 1.Grup’ta son iki deplasman maçlarında aldığı mağlubiyetler ile ligdeki hedefini değiştirmek zorunda kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü, 23 Mart Cumartesi günü Bursa deplasmanında İnegöl Kafkas Spor Kulübü ile kritik bir maça çıkacak.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup’ta şampiyonluk hedefi ile başladığı sezonda yine geçmiş sezonlardaki senaryoyu yaşayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, hedefini Play-Off’a dikti. Yıllardır mücadele ettiği 3.Lig’de sadece iki kez Play-Off oynayan ve bu sezon üçüncü kez bu heyecanı yaşamak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, deplasmanda artık kazanmak istiyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü deplasmanda Aliağa Futbol A.Ş. ve Kepez Spor Futbol A.Ş. maçlarını kaybederken şampiyonluk yarışına da havlu atmıştı.
Ligde bu sezon deplasmanda 11 maça çıkan ve bu maçlarda 3 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, İnegöl Kafkas Spor Kulübü karşısında kazanmak istiyor. İki takım arasında sezonun ilk yarısında oynanan maçı 52 Orduspor Futbol Kulübü 2-0 kazanırken, bu maçta rövanşı almak isteyecek olan İnegöl Kafkas Spor Kulübü iç sahadaki son galibiyetini 2 Aralık’ta almıştı. İnegöl Kafkas Spor Kulübü ligde son 5 iç saha maçında 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.
İnegöl Kafkas Spor Kulübü ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki kritik mücadele 23 Mart Cumartesi günü saat 14:00’te Bursa İnegöl İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ