Mart 26, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü Kanatlara Takviye Peşinde !

2021-2022 sezonunda TFF 3.Lig’e şampiyonluk parolası ile başlayan ancak hedefin uzağında kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun ikinci yarısında sağ ve sol kanata takviye yapılması bekleniyor.

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun ikinci yarısının hazırlıkları sürüyor. Mor-Beyaz-Yeşilli ekipte takıma yeni takviyeler yapılması beklenirken takımdan ayrılıklarda gerçekleşiyor. Doğancan Aynacı’nın Çarşambaspor ile anlaşması sonrası ile Cüneyt Tiryaki’nin Mehmet Atik ve Furkan Tütüncü’nün ayrılmasına yeşil ışık yakarken, yerlerine daha golcü kanat transferleri yapılması bekleniyor.

Sezonun ilk yarısında gol konusunda Gökhan Erdöl ve Şükrü Kaan Kılıçarslan’a bel bağlayan ve özellikle takımı rakip sahaya taşımanın yanı sıra hücumu yönlendirme konusunda kanat oyuncularından gerekli verimi alamayan Cüneyt Tiryaki, her iki kanata da farklı isimlerle ikinci yarıya girmek istiyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü sezonun ilk yarısında rakip kaleye 23 gol atarken, takımın en golcüleri ise 8 golle Şükrü Kaan Kılıçarslan ve 7 golle Gökhan Erdöl olmuştu.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!