- Temmuz 3, 2023
- No Comment
- 100
52 Orduspor Futbol Kulübü Kayyuma mı Kalacak ?
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 10 Temmuz’da yapılacak olan ikinci kongre öncesinde henüz başkan adayı çıkmaması ile birlikte kayyum atanması konuşulmaya…
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 10 Temmuz’da yapılacak olan ikinci kongre öncesinde henüz başkan adayı çıkmaması ile birlikte kayyum atanması konuşulmaya başlandı.
TFF 3.Lig’de yıllardır harcadığı yüksek paralara rağmen 2.Lig hedefini tutturamayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, yeni sezon öncesinde sular durulmuyor. 3.5 sezondur kulübün başkanlığını yapan Şükrü Bodur’un görevi bırakması sonrasında kongre günü gelip çatarken, henüz başkan adayı çıkmadı.
2 Temmuz tarihinde Gülyalı’da bulunan tesislerde yapılması planlanan 52 Orduspor Futbol Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda çoğunluk sağlanamadı ve 10 Temmuz tarihine ertelendi. Yeni tarihli kongrede çoğunluğa bakılmayacak ama başkan adayı olmayan kongre öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü camiası düşünmeye başladı.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Şükrü Bodur’un geri dönme istediğinin olmadığı ve yeni kongrede başkan adayı olmadığı takdirde kulübe kayyum atanabileceği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ