52 Orduspor Futbol Kulübü Kongreye Gidiyor !

Misli.com 3.Lig’de sezonu hayal kırıklığı ile bitiren 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde Olağan Seçimli Genel Kurula gidecek.

Şampiyonluk parolası ile başladığı sezonu geçmiş sezonlarda olduğu gibi Play-Off potasının dışında bitiren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, yeni sezon öncesinde ilk gündem konusu ise kongre. Mor-Beyaz-Yeşilli ekipte yeni sezon öncesinde Olağan Genel Kurul yapılacağı ve bu kongrenin 2 Haziran olduğu açıklandı.

22 Aralık 2019 tarihinde yapılan kongrede 10 yıl aranın ardından futbola dönüş yaparak 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne başkan olarak görevine başlayan Şükrü Bodur ve yönetimi, 2021-2022 sezonu öncesinde ise kongre kararı aldı. Yapılacak olan kongrede ise mevcut başkan Şükrü Bodur’un yeniden aday olacağı öğrenildi.

Ordu temsilcisinin olağan seçimli genel kurulunda başkanlık seçiminin yanı sıra yönetim kurulunda da bazı değişikliklere gidileceği ve yönetime bazı isimler eklenerek güçlendirileceği bildirildi. Kulüp Başkanı Şükrü Bodur’un kongre anında ya da seçilmesi halinde kongrenin hemen ardından yeni teknik direktörü basına tanıştıracağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!