- Eylül 6, 2023
- No Comment
- 165
52 Orduspor Futbol Kulübü Malatya’ya Gidecek
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tescil edilen sezonun ilk maçı stadyumu ile birlikte ilk…
![52 Orduspor Futbol Kulübü Malatya’ya Gidecek](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/52-Orduspor-Futbol-Kulubu-2.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tescil edilen sezonun ilk maçı stadyumu ile birlikte ilk hafta karşılaşmasını Malatya Arguvan İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
2023-2024 sezonu öncesinde hazırlıklarını Ordu’da sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Gülyalı İlçesi’nde yer alan tesislerde antrenmanlarına devam ediyor. Ordu’da yeni sezonun ilk haftası için hazırlıklarının sonuna gelen 52 Orduspor Futbol Kulübü, Malatya’ya gidecek ve maça Malatya’da hazırlanacak.
Türkiye Futbol Federasyonu’nun sezon fikstür çekimini tamamlanmasının ardından bazı maçların oynanacağı stadyum konusunda netleştirme yapmazken, karşılaşmada günler kalan stadyum kesinleşti ve 52 Orduspor Futbol Kulübü deplasmanda Malatya Arguvan Belediyespor ile Arguvan İlçe Stadyumu’nda oynayacak. İki ekip arasındaki karşılaşma 9 Eylül Cumartesi günü saat 15:30’da oynanacak.
6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi nedeniyle o bölgede bazı stadyumlar depreme dayanıksız hale gelirken, Trendyol 1.Lig ekibi Erzurumspor Futbol Kulübü yeni sezonun ilk hafta maçını Giresun Çotanak Stadyumu’nda oynamış ve üçüncü haftada sezonun ilk iç saha maçını kendi stadyumu’nda oynamıştı.
SAMET KARADAĞ