- Temmuz 26, 2023
- No Comment
- 61
52 Orduspor Futbol Kulübü Sahaya İndi
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ilk antrenmanını Gülyalı’da bulunan tesislerde yaptı. Geçen sezon beklediği şampiyonluğa ulaşamayan ve…
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ilk antrenmanını Gülyalı’da bulunan tesislerde yaptı.
Geçen sezon beklediği şampiyonluğa ulaşamayan ve her sezon olduğunu gibi bu sezon da hedefini şampiyonluk olarak belirleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ilk antrenmanını yaptı.
TFF 3.Lig 1.Grup ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezonda yaptığı harcama ile yeniden şampiyonluğun favorisi konumuna gelirken takım halinde ilk kez bir araya geldi ve sezonun ilk antrenmanını yaptı.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün kullandığı Gülyalı’da yer alan kulüp tesislerinde toplanan Ordu ekibinde teknik direktör Yavuz İncedal ve futbolcular yer aldı. İlk antrenmanda kurban kesildi ve sezon açılışı resmen yapıldı.
SAMET KARADAĞ