- Ağustos 12, 2023
- No Comment
- 262
52 Orduspor Futbol Kulübü, Silifke’ye Kaybetti
Bolu’da 2.Etap kamp çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü, ilk hazırlık maçında Silifke Belediyespor’a kaybetti. 2023-2024 sezonunda 1.Etap çalışmalarına Ordu’da…
![52 Orduspor Futbol Kulübü, Silifke’ye Kaybetti](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-orduspor-futbol-kulubu-2.png)
Bolu’da 2.Etap kamp çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü, ilk hazırlık maçında Silifke Belediyespor’a kaybetti.
2023-2024 sezonunda 1.Etap çalışmalarına Ordu’da başladıktan sonra geçen sezon olduğu gibi Bolu’ya giden 52 Orduspor Futbol Kulübü, hazırlık maçlarına başladı. İlk olarak Etimesgut Belediyespor ile maç yapması beklenen Ordu ekibinde bu maç iptal edilince ilk rakip Silifke Belediyespor oldu.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Bolu kampındaki ilk hazırlık maçı ise mağlubiyetle bitti. Maç için Ankara’dan gelen Silifke Belediyespor ilk yarısı 0-0 biten maçı Dede Çelik’in penaltıdan attığı golle 1-0 yendi.
52 Orduspor Futbol Kulübü, Batman Petrolspor A.Ş. ve Fethiyespor ile maç yaptıktan sonra Ordu’ya dönecek.
SAMET KARADAĞ