- Eylül 16, 2023
- No Comment
- 230
52 Orduspor Futbol Kulübü, Tarsus’u Bekliyor
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, ikinci hafta maçında sezonun ilk iç saha maçında Tarsus İdman Yurdu’nu konuk edecek.…
![52 Orduspor Futbol Kulübü, Tarsus’u Bekliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/52-Orduspor-Futbol-Kulubu-2.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, ikinci hafta maçında sezonun ilk iç saha maçında Tarsus İdman Yurdu’nu konuk edecek.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele eden ve bu sezon bu ligde yedinci kere yer alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ilk maçını Malatya’da açmıştı. Malatya Arguvan Belediyespor ile golsüz berabere kaldıktan sonra Ordu’ya gelen 52 Orduspor Futbol Kulübü, Tarsus İdman Yurdu maçı hazırlıklarına başladı.
52 Orduspor Futbol Kulübü maç öncesinde takıma moral vererek kahvaltı organizasyonu yaptı. Teknik Direktör Yavuz İncedal, Tarsus İdman Yurdu maçında başta Sergen İlhan olmak üzerek Malatya Arguvan Belediyespor maçında yedek kulübesinde yer alan bazı oyuncuları ilk 11’e koyması bekleniyor. Konuk ekip Tarsus İdman Yurdu sezonu ise kendi sahasında kazanarak yeni sezona başlamıştı.
17 Eylül Pazar günü saat 19:00’da oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Tarsus İdman Yurdu arasındaki karşılaşma Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ