52 Orduspor Futbol Kulübü Üç Attı, Üç Aldı ! 3-0

TFF 3.Lig’de günler sonra sahaya çıkan 52 Orduspor Futbol Kulübü, kendi evinde konuk ettiği Kalecik Futbol Kulübü’nü rahat yenerek Play-Off iddiasını sürdürdü.

Sezona Cüneyt Tiryaki ile şampiyonluk hesapları yaparak başlayan ancak zirvenin uzağında kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Tiryaki’nin istifası sonrasında ise göreve Hasan Erkin Şimşir getirilmişti. Göreve geldiği günden bu yana takımın başında iki maça çıkan ve bir galibiyet bir mağlubiyet alan Şimşir, üçüncü maçına çıktı.

Yeni Ordu Stadyumu’nda Kalecik Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelen Mor-Beyaz-Yeşilli ekip 32.dakikada Güney’in golüyle 1-0 öne geçti ve soyunma odasına bu skorla girdi. İlk golün kahramanı Güney, 67’de bir kez daha sahneye çıktı ve farkı ikiye çıkardı. Maçın skorunu ise oyuna sonradan dahil olan Şükrü Kaan Kılıçarslan belirledi.

52 Orduspor Futbol Kulübü aldığı bu galibiyet ile birlikte puanını 46 yaparak Play-Off potasına yükseldi. Kalecik Futbol Kulübü ise 38 puanda kaldı.

Stadyum: Yeni Ordu Stadyumu

Hakemler: Furkan Bakan, Mustafa Han, Harın Öztekin

52 Orduspor Futbol Kulübü: Berat Çelebi, Taner Kahriman, Rasimcan Değirmenci, Emre Tosun, Sinan Morgil, Sergen İlhan, Güney Tutcuoğlu (Dk.71 Adem Bekir Ataş), Özgen Erdem (Dk.85 Gökhan Berkay Yıldız), Mikail Albayrak (Dk.68 Şükrü Kaan Kılıçarslan), Nebi Tiryakioğlu (Dk.85 Gökhan Özer), Gökhan Erdöl

Kalecik Futbol Kulübü: Gökhan Köstereli, Kaan Uykur, Hakan Bozkurt, Osman Keçelioğlu, Hüseyin Erol, Efe Can Çölbekler, Yaşar Kaan Yılmaz (Dk.46 Muzaffer Doğan),(Dk.69 Recep Taşbakır), Tuhanan Akpınar (Dk.69 Eren Görür), Fatih Karslı (Dk.46 Bayram Can Alyurt), Atilla Aybars Garhan

Goller: Dk.32 ve 67 Güney Tutcuoğlu, Dk.85 Şükrü Kaan Kılıçarslan (52 Orduspor Futbol Kulübü)

Sarı Kartlar: Sinan Morgil, Gökhan Erdöl, Berat Çelebi, Nebi Tiryakioğlu (52 Orduspor Futbol Kulübü), Yaşar Kaan Yılmaz, Emre Dönmez (Kalecik Futbol Kulübü)

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!