- Ağustos 1, 2023
- No Comment
- 75
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 10 Numara Kim Olacak?
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde son iki sezondur 10 numaralı formayı giyen iki isim de bu sezon…
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde son iki sezondur 10 numaralı formayı giyen iki isim de bu sezon öncesinde takımdan ayrılırken, yeni sezonda 10 numaralı formayı kimin giyeceği merak ediliyor.
2023-2024 sezonu öncesinde Ordu’da toplanarak yeni sezon hazırlıklarına başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Ordu’daki hazırlıklarını noktaladı. 2.Etap Kamp çalışmaları için Bolu’ya gidecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, teknik direktör Yavuz İncedal burada yaptıracağı antrenmanlar ve hazırlık maçları ile kadroyu netleştirecek.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezonda merak edilen konulardan bir tanesi ise 10 numaralı formayı kimin giyeceği oldu. Ordu ekibinde son iki sezonda Özgen Erdem ve Anıl Taşdemir, sırtında 10 numaralı forma ile 52 Orduspor Futbol Kulübü ile sahaya çıkarken, iki isim yeni sezonda takımda yer almadı. Geçen sezon başında Anıl Taşdemir’i kadrosuna katan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, bir önceki sezon 10 numaranın sahibi olan Özgen Erdem formayı tecrübeli isim Anıl’a vermiş ve kendisi 29 numaralı formayı almıştı.
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, taraftarlar 10 numaralı formayı İrfan Başaran’ın giymesini isterken kariyeri boyunca 48 numarayı giyen Başaran’ın yeni sezonda da 48 numarayı giymek istediği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ