52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 5 Gitti, 3 Geldi !

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Bora Marangoz’un isteği doğrultusunda 5 futbolcu ile yollar ayrılırken, 3 yeni transferin kadroya katıldığı açıkladı.

2020-2021 sezonunda mücadele ettiği Misli.com 3.Lig’de sezonun ikinci yarısı öncesinde transfer çalışmalarında hareketlilik olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, ikinci yarıda farklı bir takım kurulabilir. Teknik Direktör Bora Marangoz’un yönetime verdiği raporda ilk olarak gönderilen oyuncuların listesi verilirken, dış transferde ise 3 futbolcu ile anlaşmaya varıldı.

Gönderilen oyuncular ile ilgili olarak yapılan açıklamada: ”Teknik Direktörümüz Bora Marangoz’un raporu doğrultusunda Burçin Yüksel, Gökhan Aydaş, Hakan Yüce, Emre Adiloğlu ve Mustafa Çay’ a kendilerine kulüp bulmaları doğrultusunda görüşerek izin verildi.” denilerek hangi futbolcuların gönderildiği belirtildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü dış transferde ise Ankara Keçiörengücü’nden 22 yaşındaki kaleci Taha Ayhan, 22 yaşındaki stoper Hasan Genç ve yine 22 yaşındaki stoper Eyüp Poyraz ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşmaya vardı. Sezonun ilk yarısında Mamak Futbol Kulübü’nde oynayan 3 isim, bir gün önce TFF 1.Lig ekibi Ankara Keçiörengücü’ne transfer olurken hemen akabinde ise 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne kiralandı.

Kaleci Taha Ayhan sezonun ilk yarısında 2.Lig ekibi Mamak Futbol Kulübü’nde 6 maça çıkarken, Hasan Genç 12 ve Eyüp Poyraz 6 maçta şans buldu. 3 futbolcu da 52 Orduspor Futbol Kulübü Teknik Direktör Bora Marangoz’un Mamak Futbol Kulübü’nde görev yaptığı dönemde çalıştığı futbolculardı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!