- Temmuz 10, 2023
- No Comment
- 74
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Belli Oldu
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde görevi bıraktığı için kendi aldığı Olağanüstü Seçimli Genel Kurula tek aday olarak giren…
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde görevi bıraktığı için kendi aldığı Olağanüstü Seçimli Genel Kurula tek aday olarak giren Şükrü Bodur, yeniden kulüp başkanı seçildi.
Harcadığı paralarla rağmen uzun süredir TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, sezonun bitimiyle birlikte görevi bırakmıştı. Belediye Derincespor ile oynanan final maçının kaybedilmesi sonrasında görevi bırakan Şükrü Bodur, kendi kararı ile alınan Olağanüstü Seçimli Genel Kurula ise tek adayla girerek yeniden başkanlığa döndü.
Sezonun bitiminde başkanlığı bıraktığı açıklamasının içerisinde yer alan:’Ordu’da tek takım olmalı, tek bir çatıda toplanmalı tavsiyesinde bulunmak isterim. Birlikle beraberlikle başarılar geleceğine inanıyorum.” sözlerinin üzerinden Ordu’da tek takım olma yönünde görüşmeler yaptıklarını ancak başarısız olduğunu dile getiren Şükrü Bodur, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün 3.Lig’den kurtarmak istediğini söyledi.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Olağanüstü Seçimli Genel Kurula tek aday olarak giren Şükrü Bodur, başkanlığı bıraktığı dönemdeki yönetim kurulu ile birlikte yoluna devam edecek. Yeniden başkan seçilen Bodur’un, teknik direktör seçiminin ardından transferlere hızla başlayacağı ve transfer komitesinde yine kendisi olacağı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ