- Ağustos 15, 2023
- No Comment
- 184
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ‘Duyan’ İmzaladı
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, gören sezonun ikinci yarısında Çatalcaspor forması giyen savunma oyuncusu Yunus Emre Duyan’ı aldı.…
![52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ‘Duyan’ İmzaladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/IMG_2720.jpeg)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, gören sezonun ikinci yarısında Çatalcaspor forması giyen savunma oyuncusu Yunus Emre Duyan’ı aldı.
2023-2024 sezonunda hazırlıklarını Bolu’da sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde transferler devam ediyor. Ordu temsilcisi, bonservisi İnegölspor’da olan 2001 doğumlu Yunus Emre Duyan kadroya katıldı.
Yeni sezon öncesinde şampiyonluk için kadro kurmaya çalışan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün son transferi Yunus Emre Duyan futbola İnegöl Gazipaşaspor’da başlamıştı. Duyan İnegölspor’da profesyonel olurken daha sonra Çatalcaspor forması giymişti.
Hem savunmanın ortasında hem de sağında görev yapabilen 2002 doğumlu Yunus Emre Duyan, geçen sezon İnegölspor’da 6 maça çıkarken ikinci yarıda Çatalcaspor’da 2 maça çıkmıştı.
SAMET KARADAĞ