Mayıs 31, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kamp Hazırlığı !

2021-2022 sezonu hazırlıklarına Ordu Gülyalı Tesisleri’nde başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Cuma günü Bolu kampında toplanacak.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki gözetiminde Ordu’da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde gözler kampa çevrildi. Ordu’daki ilk etap çalışmalarının ilk günlerinde düz koşu ve ısınma hareketleri gibi hafif antrenmanlarla başlayan Mor-Yeşilli ekip, daha sonraki günlerde çift idmanlara başlamıştı.
Sezona diri ve mücadeleci bir takımla başlamak isteyen Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, Ordu’daki kampın verimli geçmesi için büyük çaba sarf ediyor.

3 Ağustos Salı gününe kadar hazırlıklarına Ordu’da devam edecek olan Ordu temsilcisi, ardından 3 gün izin yapacak. İznin sona ermesiyle 6 Ağustos 2021 Cuma günü 2. Etap Bolu kampı başlayacak. Kampta 4 tane hazırlık müsabakası oynaması beklenen Mor Beyazlılar, 20 Ağustos’ta tekrar Ordu’ya dönerek ligin başlayacağı 4 Eylül tarihine kadar kendi tesislerinde hazırlanacak.

52 Orduspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Tiryaki’nin, kampta takımın son durumuna göre yönetimden transfer isteyebileceği konuşuluyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!