- Mayıs 3, 2023
- No Comment
- 76
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kelkit Hazırlıkları Başladı !
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden ve aldığı galibiyetle birlikte liderin sadece üç puan arkasından takibini sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü,…
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden ve aldığı galibiyetle birlikte liderin sadece üç puan arkasından takibini sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Gülyalı’da bulunan Kulüp Tesisleri’nde hazırlıklara başladı.
2022-2023 sezonunda şampiyonluk hedefi ile başladığı ligde zaman zaman zirveden uzaklaşan 52 Orduspor Futbol Kulübü, gözünü yine zirveye dikti. Deplasmanda Karşıyaka karşısında galibiyet alan ve lider Exenpay Yeni Mersin İdmanyurdu Futbol A.Ş.’nin kaybetmesiyle birlikte karlı bir haftayı geride bırakan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni haftanın hazırlıklarına başladı.
Ordu’da dönen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde bir günlük izin biterken, takım Gülyalı İlçesi’nde bulunan tesislerde yeniden toplandı. Oldukça moralli olduğu gözlemlenen futbolcuların rejenerasyon antrenmanı ve ardından topla çalışma yaptığı öğrenildi.
52 Orduspor Futbol Kulübü hafta sonunda ise Yeni Ordu Stadyumu’nda 1954 Kelkit Belediyespor’u konuk edecek. Sezonun ilk yarısında deplasmanda oynanan maçta ise karşılıklı atılan gollerin ardından iki takımda sahadan birer puanla ayrılmıştı.
SAMET KARADAĞ