- Ekim 21, 2023
- No Comment
- 155
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde O İsim Sınırda
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ligin 7.haftasında deplasmanda oynanacak olan Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü maçında savunma oyuncusu…
![52 Orduspor Futbol Kulübü’nde O İsim Sınırda](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/52-orduspor-futbol-kulubu-1.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ligin 7.haftasında deplasmanda oynanacak olan Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü maçında savunma oyuncusu Emir Miray Köksal sarı kart sınırında sahaya çıkacak.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de yeni teknik direktörü Ahmet Yıldırım gözetiminde ilk sınavını deplasmanda verecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kritik maç öncesinde sarı kart sınırında tek isim yer alıyor. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım tarafından şans bulması halinde Emir Miray Köksal mücadelede sarı kart görürse önümüzdeki hafta oynanacak olan Kepez Spor Futbol A.Ş. maçında forma giyemeyecek.
Geçen sezon Darıca Gençlerbirliği forması giyen 22 yaşındaki savunma oyuncusu bu sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 5 karşılaşmada forma giyerken, Tarsus İdman Yurdu ve Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. maçının ardından Aliağa Futbol Kulübü A.Ş. maçında da sarı kart görerek bu sezon henüz 5 maçta 3 sarı kartlı duruma geldi. Emir Miray Köksal, geçen sezon genelinde iki sarı kart görürken bu sezon ise geride kalan sezonun üzerine çıktı.
Trendyol Süper Lig’de 1 maça çıkan 2001 doğumlu Emir Miray Köksal, 2.Lig’de 13 ve 3.Lig’de ise 49 karşılaşmaya çıktı.
SAMET KARADAĞ